Spolupráce s Fórem žen

18.02.2014 23:12

V únoru 2014 byla Ing. Hana Naiclerová, MBA přijata za členku neziskové organizace Fórum žen, které poskytuje společnou platformu ženám různých profesí z České republiky i ze zahraničí a umožňuje jim pravidelně se setkávat k výměně názorů a navazování kontaktů na profesionální a společenské úrovni.

Cílem projektu tohoto sdružení Be elected or be neglected je zvýšit počet žen ve vysoké politice tím, že se zaměříme na zvýšení "3S", což je sebeuvědomění žen, že do vysoké politiky patří, dále sebevědomí žen, že na to stačí, a vzájemná solidarita - podpora všech žen, které do politiky již vstoupily, vstupují nebo chtějí vstoupit.

Zapojila se do sekce politicko – ekonomické, ve které spolupracuje s Ing. Marií Marvanovou a ostatními členkami této sekce na projektu revitalizace české ekonomiky. Spolupracují také s poslankyní a místopředsedkyní Sněmovny Jaroslavou Jermanovou. Jednotlivé členky fóra přednáší pod záštitou ANO pro Akademii žen. Cílem našeho společného úsilí je tzv. "networking" – síťování, aby se ženy propojily a navzájem si pomáhaly a podporovaly se.

Naše organizace Moravská unie žen byla Fórem žen přijata jako blízká sesterská orgnanizace pro spolupráci na Moravě.

Kontakt

Moravská unie žen, z.s.

naiclerova@centrum.cz

Borová 362/10
Prostějov
798 01

731 111 531

Vyhledávání

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode